Aralık 14, 2016

Mobilya | Dekorasyon

NB İnşaat  mobilya & dekorasyon olarak proje ve mimarlık ekibi ile istekleriniz ışığında gayrimenkulünüz için tasarım ve uygulama hizmeti vererek hayal ettiğiniz mekanları gerçeğe dönüştürür. Dekorasyon alanında ev, villa, ofis, mağaza, otel vb. her türlü iç ve dış mekan için mimari çizim, 3D modelleme, ürün tasarım ve konsept oluşturma hizmetleri sunar.
NB İnşaat  çalışmalarını projelendirip, fiyatlandırarak, sözleşmenin imzalanmasından itibaren belirtilen tarih içerisinde her türlü imalat, montaj ve takibini yürütür. Klasikten moderne kişiye özel tasarım, üretim ve hizmet anlayışıyla, dokunduğu mekanları farklı kılar. Kendine özgü yaşam alanları oluşturmak isteyenler için yepyeni bir yaşam tarzı yaratır. Uygulama ve imalat aşamalarında öncelikle kişilerin ihtiyaçlarını doğru olarak tespit eden ekibimiz, sizlere
projelendirmeden üretim ve kuruluma kadar kreatif çözümler sunar.
NB İnşaat kaba işleri bitmiş bir mekanın tüm ince işlerini ve ihtiyaçlarını tamamlar, taahhüt ettiği tarihte “anahtar teslim” işini teslim eder. Ve yine sektörde aynı işi yapan birçok firmanın aksine kendine ait üretim atölyesinde mobilya ürünlerini daha az maliyetle ve hatasız olarak üretmektedir.

Tadilat & Tamirat işleriniz mi var?
Tek bir firma ile anlaşarak anahtar teslim dekorasyon ve size özel mobilya tasarımı mı istiyorsunuz? 
Bizimle iletişime geçiniz..