Aralık 19, 2016

Kentsel Dönüşüm


NB İNŞAAT Türkiye’de depreme dayanıksız, eski ve ekonomik ömrünü tamamlamış yapıların yenilenmesi amacıyla 2012 yılında 6306 Sayılı Kentsel Dönüşüm Kanunu (Afet riskli yapıların yenilenmesine ilişkin kanun) kapsamında yapı yenileme hizmeti vermektedir.

Bu yasa ile sağlanan kredi desteği, harç ve vergi muafiyetleri gibi kolaylıklardan faydalanarak, yapılarınızı yenileyebilir, daha güvenli, modern ve değerli hale dönüştürebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen nedenlerle yola çıkmış ve kendine misyon olarak “insanların kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanların oluşturulması” için yardımcı olacak bir kentsel dönüşüm firmasıyız.

NB İNŞAAT’ı benzerlerinden ayıran temel özellik müşterilerinin bir an önce meskenlerine yerleşmelerini sağlamak için, mesleki tecrübesi ve deneyimli yönetim kadrosu ile Kentsel Dönüşüm kapsamında (ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın istediği formatlarda) teknik incelemelerin yapılması, deprem risk raporunun hazırlanması, etüd proje ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesidir.

NB İNŞAAT müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Bunu sağlamak için; her çalışan personelimiz, işini benimsemek, sorumluluk almak, alanında gerekli tüm bilgi ve teknik becerilere sahip olma özelliklerini barındırmaktadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, yapılan işi uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğini bilmekteyiz.

Yenilenmekte ve büyümekte olan Türkiye’nin bu sürecinde, NB İNŞAAT olarak tarafımıza düşen sorumluluğun bilincinde olup, tüm il ve ilçelerde sağlıklı yaşam alanları oluşturmak için en iyi ve hızlı şekilde destek & hizmet vermekteyiz.


NB İNŞAAT OLARAK; 

ALTYAPISI, ÇEVRE DÜZENLEMESİ, ÇOCUK OYUN PARKLARI, YEŞİL ALANLARIYLA, KONFORLU ve SAĞLIKLI YAŞAM YERLERİ YARATMAK İÇİN VARIZ.